14 listopada 2015

O nas

Bistro Manhattan to połączenie kawiarni, pubu i restauracji. To lokal, w którym w miłej atmosferze zjesz pyszny deser, smaczny obiad lub kolację, zdrową sałatkę lub przekąski. Wszystko to jest przygotowywane ze świeżych produktów od lokalnych dostawców. W Bistro wypijesz skomponowane przez nas koktajle, eliksiry, lemoniady i świeżo wyciskane soki. Mamy także szeroki wybór alkoholi – około 30 rodzajów piw, drinki oraz napoje wysokoprocentowe. Jesteśmy jedynym miejscem w Starachowicach, które spełni każde Twoje oczekiwanie.

Jesteśmy z Wami od 20 maja 2015r. Lubimy zmiany więc nasze menu podlega sezonowej przemianie. Organizujemy uroczystości komunijne, chrzciny, małe przyjęcia ślubne (do 65 osób), urodziny, rocznice oraz imprezy firmowe. Stale współpracujemy ze Starachowickim Centrum Kultury – nasze słodkie przekąski umilają oglądanie bajeczek dzieciom podczas Dziecięcych Poranków Kinowych.
Nasz catering to nie tylko minikanapeczki, ale i bigos podczas corocznej MANi Biegania, zupa gulaszowa w trakcie dużych imprez rocznicowych, udział w Obiadach Czwartkowych, stragan z grzańcami podczas Starachowickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego i Wielkanocnego oraz wiele innych.

Od 19 maja 2020 ruszyliśmy z dowozami jedzenia także pod Wasze drzwi.